CAM PANEL RADYATÖR

1-Ürünümüzün her iki tarafı da kalın camdan üretilmiştir, özel temperleme yöntemiyle temperlenmektedir ve hem kırılma direncini hemde ısı verimliliğini arttıran teknikler kullanılarak üretilmektedir.
2-Ürünümüzün etrafında direnci ve ısı transferini arttırmak için özel alüminyum profil ile mekanik bağlantı yapılmıştır.
3-Yapıştırma ve sızdırmazlık malzemesi olarak -60° + 250° lik silikon kullanılmaktadır.
4-Tüm mekanik bağlantılar ve askı elemanları inox (paslanmaz krom nikel) malzeme kullanılmaktadır.
5-Alüminyum profil 20 mikron kalınlığında sert eloksal kaplanmaktadır çizilmez ve korozyon olmaz.
6-Resimler iki camın arasına laminasyon tekniği ile lamine edildiği için yıpranmaz ve bozulmaz.
7-Rekorlar radyatörün dört tarafından 1/2" bronz malzemeden krom kaplı olarak imal edilmiştir ve özel bir kimyasal madde ile yapıştırılmıştır kesinlikle sızdırmaz ve sökülmez.
8-Radyatörün ısı verimliliği TSE nin test laboratuarlarında test edildi ve 600x1000 mm ölçülerinde 20° de 1100 KICAL/H ısı alındı.
9-Bu ürünümüzü ısıtmak için 3 lt su ısıtılmakta ve 80° den 20° ye 1 saate yakın bir sürede inmektedir ve dolayısı ile kombi veya ısıtıcı sistem daha az enerji harcamaktadır.(normal panel radyatörlerde ise 7 lt su ısıtılmaktadır ve 80° den 20° ye çok kısa bir sürede düşmektedir)
10-İnce yapısıyla yaşam alanlarımızı daraltmaz, yerden toz ve bakterileri havaya vermez, son derece dekoratif olduğu için görüntü kirliliği yaratmaz.
11-Cam panel radyatörü aynı zamanda havlupan radyatör olarak ta kullanılmaktadır ve böylece ürün çeşitliliği artmaktadır.
12-Cam panel radyatör ve havlupan da kullanılabilecek materyaller olarak resim ve dekor malzemelerinin yanı sıra, ayna, renkli cam ve boyalı camlar olarakta yapılabilmektedir.
13-Radyatörlerin arka tarafına konulacak aydınlatma sistemi ile ürünümüze görsel aksiyon katılabilmektedir.
14-Bu ürünlerimizi standart üretebildiğimiz gibi proje bazında da üreterek iş hacminin arttırılması sağlanmaktadır.